MultiLoader

Video indirme programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 10.5 MB
  • Version 1.0.0.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Sphynx Soft
MultiLoader, tasarımındaki sadeliği ve gelişmiş uygulama özelliği sayesinde video paylaşım sitelerinden herhangi birinden indirmek istediğiniz videoları bilgisayarınıza kayıt edebilen ve dönüştürebilen ücretsiz bir multimedya oynatıcısıdır.
MultiLoader, tasarımındaki sadeliği ve gelişmiş uygulama özelliği sayesinde video paylaşım sitelerinden herhangi birinden indirmek istediğiniz videoları bilgisayarınıza kayıt edebilen ve dönüştürebilen ücretsiz bir multimedya oynatıcısıdır.Yazılım ile bilgisayarınıza indirip sabit diskinize kayıt etmek istediğiniz videoları programda belirtilen listeye ekleyerek toplu bir şekilde indirmeniz de mümkündür.

Bu yazılım sayesinde aynı zamanda indirdiğiniz videoları cep telefonları, iPad gibi taşınabilir cihazlarınızda çalıştırabilir hale getirebilirsiniz. Yani cihazlarınızdaki uygun formata göre videoları dönüştürebilirsiniz.

MultiLoader ile 40' dan fazla online video izleme sitesinden video indirebilirsiniz. Ayrıca MultiLoader HD video formatlarını da destekler. Bu sayede HD videoları da rahatlıkla indirebilir ve izleyebilirsiniz.

Yazılım ile işlemi yapacağınız makinenin kapasitesine göre bir seferde 99 video dosyasını dönüştürebilirsiniz. Dönüştürmek istediğiniz bu 99 videodan her biri ayrı ayrı formatlarda olacak şekilde düzenleme imkanına da yine MultiLoader ile sahipsiniz.
Daha Fazla Göster
MultiLoader indir